Лікар-дієтолог Ксенія Селезньова, що представляє Європейський медичний центр, попередила про небезпеку вживання пельменів. Неправильно приготований продукт загрожує проблемами не тільки з фігурою, але і зі здоров’ям в цілому.

Поєднання з м’яса і тіста не можна назвати вдалим в плані перетравлення організмом.

Присутність сальмонели може супроводжуватися такими проявами, як діарея і лихоманка. Зрештою є ризик виникнення необхідності госпіталізації, передає ФАН. При цьому дієтологиня переконана, що жодна марка пельменів не може забезпечити 100-відсоткової гарантії відсутності в продукті патогенів. Висока ціна теж не є підтвердженням якості, адже “зоопарк” знаходять навіть в продукції вартістю майже 200 гривень за кг.

Читайте також:  Холодна погода підвищує ризик певних захворювань очей

Якщо ліпити пельмені вдома, ризики менше, але і свіже м’ясо може містити небезпечні патогени. Не всі забезпечують продукту необхідну термічну обробку, що загрожує низкою проблем зі здоров’ям. М’ясо повинно добре проварюватися. Не менш значимо ретельно мити руки, чистити кухонне начиння і поверхні. Для м’яса необхідно використовувати окрему обробну дошку. Єдиного безпечного рецепта приготування пельменів немає, тому їсти їх дієтолог рекомендує в якості великого винятку.