У ритмі сучасного життя у людини залишається все менше вільного часу, в тому числі і на підготовку. Через це люди вдаються до напівфабрикатів, так як це швидко і часто смачно. Одним з найбільш популярних продуктів з цієї групи вважаються сосиски. Лікар-дієтолог Дар’я Русакова розповіла, чи є в них користь.

В інтерв’ю Nation News вона зазначила, що сосиски їсти можна. Вони не принесуть шкоди здоров’ю, однак, для цього потрібно врахувати одну деталь. Вона стосується періодичності вживання продукту.

Русакова пояснила, що в сосисках багато солі і жиру, але при цьому мало білка. Також в них використовуються різного роду загусники і всілякі з’єднувачі м’яса, які не піддаються визначенню дієтичності. Тому щоденне вживання продукту може привести до підвищеного дозування в організмі не тільки небажаних, але і небезпечних речовин.

Читайте також:  Надто високий рівень «хорошого» холестерину збільшує ризик смерті на 96%

Допустимо їсти сосиски не більше одного разу на тиждень, підкреслила дієтологиня. Щоб звести ризики до мінімуму варто поєднувати їх з овочами і зеленню. При цьому від круп і макаронів, за словами Русакової, краще відмовитися.