Вчені повідомили, що ідеальним засобом для виходу їх абстинентного синдрому є не капустяний розсіл або мінеральна вода, а персиковий сік.

Вчені провели масштабне дослідження на вміст у персиковій соковій продукції біологічно активних речовин. Аналіз проводився в лабораторіях Франції та Німеччини.

Як підтвердили отримані дані, в складі цього соку і нектару міститься велика кількість харчових волокон, а також гідроксикоричні кислоти, B-каротин, вітамін Е і мінеральні речовини, зокрема, калій.

– Споживання персиків і персикової сокової продукції знижує окислювальний стрес в організмі, а споживання персикового соку може надавати захисну дію при метаболічних порушеннях, викликаних ожирінням, включаючи гіперглікемію, дисліпідемію і резистентність до інсуліну і лептину, – відзначають автори дослідження.

За їх словами, такі властивості персиків пов’язують в першу чергу з присутністю в них біологічно активних речовин, перш за все поліфенольних сполук.

Найбільш значущими з поліфенольних речовин в персиковому соку-пюре є гідроксикоричні кислоти, які мають антиоксидантні властивості. Вони здатні підвищити розумову працездатність і поліпшити стан здоров’я, особливо серцево-судинної системи.