Дієтологиня Олена Соломатіна розповіла, які продукти можуть замінити енергетики. У їх числі смузі і томатний сік.

В ході інтерв’ю для радіостанції «Говорить Москва» лікарка-дієтологиня нагадала про необхідність збалансованого харчування для гарного самопочуття кожної людини. Олена Соломатіна зазначила: нестача важливих вітамінів і мікроелементів негативно впливає на працездатність і настрій. Однак замість енергетичних напоїв корисніше вживати натуральні продукти.

Одним з таких є кава, яка тонізує нервову систему. Проте, її можна замінити зеленим чаєм, адже в його склад входить достатня кількість кофеїну. Крім того, чай є природним антиоксидантом.

Для заспокоєння і розширення судин фахівчиня рекомендує робити настоянку з сухофруктів, які просто потрібно залити водою.
Вживання томатного соку без вмісту солі допомагає поліпшити плинність крові. Це в свою чергу сприяє ясному мисленню, а також надає бадьорості.

Читайте також:  Онкологія: 3 прості зміни способу життя, які можуть допомогти знизити ризик на 61%

Із заморожених ягід і кисломолочних продуктів Олена Соломатіна радить готувати смузі. Справа в тому, що в них міститься велика кількість біофлавоноїдів, вітаміну С, антиоксидантів. Це забезпечує збереження клітин і дає енергію.