Є багато способів поліпшити якість сну. Наприклад, відмова від телефону перед тим, як лягти в ліжко, прохолода в кімнаті і медитація. Рекомендується також стежити за харчуванням – деякі продукти і напої, за оцінкою фахівців, можуть запобігти безсонню.

Увечері слід випити чашку теплого молока. Білок, що міститься в ньому – джерело триптофану. Він здатний надавати заспокійливий ефект, який допоможе заснути. Крім того, напій дає довге відчуття ситості, передає Verywell.

Лікарі також радять їсти волоські горіхи, щоб уникнути безсоння. Вони містять мелатонін, необхідний для здорового сну. Крім того, горіхи багаті магнієм, який допомагає зняти напругу.

Згідно з недавнім дослідженням, люди, які їли ківі за дві години до сну, засинали на 35% швидше. Він містить серотонін, який грає важливу роль в регуляції циклу сну, пояснюють медики. Також позитивно впливають на тривалість сну тофу та інші продукти на основі сої.

Експерти порадили два напої перед сном: теплий ромашковий чай і вишневий сік. У першому присутні антиоксиданти, які сприяють сонливості у деяких людей. Другий же використовується в якості снодійного багато років – напій збільшує час сну і підвищує його якість.