Після пробудження рівень цукру в крові низький, що може негативно впливати на когнітивні здібності. Багато любителів пропускати сніданок відчувають це на собі щоранку, коли намагаються зібратися з думками та зрозуміти, які завдання потрібно виконати найближчим часом.

Дієтолог Сідней Грін пояснила, що сніданок – найперша можливість забезпечити мозок живильними речовинами та підняти рівень цукру в крові. За її словами, ідеальний сніданок для максимальної когнітивної працездатності має включати білок, корисні жири та клітковину, пише Eat This, not That!

Один з найкращих варіантів – почати день із пудингу із насіння чіа з ягодами. Така комбінація продуктів стимулює роботу мозку та почуття ситості протягом кількох годин.

Читайте також:  Вчені: для здоров'я шкідливий сон навіть при невеликій кількості світла

Грін додала, що насіння чіа багате клітковиною, омега-3 жирними кислотами, залізом і кальцієм. При поєднанні чіа з рослинним молоком, горіхами та корицею створюється багата поживними речовинами основа.

Як начинка дієтолог порадила також додавати ягоди, які містять потужні антиоксиданти та вітаміни. Крім того, можна використовувати мигдаль та какао, щоб отримати ще більше потужних рослинних сполук та корисних жирів.