Вчені довели, що овочі дуже корисні для чоловіків. Навіть закоренілим м’ясоїдам не потрібно ними нехтувати. На це знайшлися вагомі причини.

Цікаве дослідження провели співробітники університету Західної Австралії. Вченим мужам вдалося встановити, що вживання деяких продуктів харчування впливає на чоловіків більше, ніж прийнято було вважати. Головним чином, мова йде про привабливість для протилежної статі.

На думку пошукати зв’язок між чоловічою симпатичністю і червоними і жовтими пігментами, яких багато в деяких овочах, вчених навела поведінка тварин. Відомо, що самочки, вибираючи собі пару, більше тяжіють до тих самців, хто має в забарвленні жовті, червоні або оранжеві кольори. Виявилося, що і в людей спостерігається теж саме.

Читайте також:  Поганий сон може означати дефіцит певного вітаміну

Вживання яскравих продуктів (багатих пігментами каротиноїдами) впливає на відтінок шкіри, Виявилося, що злегка жовтуватий колір обличчя більш привабливий для жінок.

Це довели дослідження на людях. До дослідної групи увійшли 45 осіб, середній вік яких склав 21 рік. Чоловіків піддали ретельному обстеженню. Фахівці відзначили рівень окисного стресу клітин шкіри, стан імунітету, якість сперми і ряд інших речей.

Після чого добровольців сфотографували і розділили на дві групи. Представники першої 12 тижнів їли добавки, які містять багато бета-каротину. Другі перебували на плацебо.

По закінченню дослідної частини дослідження, чоловіків повторно обстежили і сфотографували. З’ясувалося, що у тих чоловіків, хто вживав добавки, шкіра набула легкий червоний і жовтий відтінки.

Читайте також:  Як зміна клімату вплине на людей із алергією

Далі почалася друга частина наукової роботи, в якій взяли участь жінки. Вчені показували фото молодих людей 70 дамам (середній вік склав 33 роки) і просили оцінити привабливість добровольців.

Примітно, що ті чоловіки, хто вживав бета-каротин, здалися жінкам більш привабливими, ніж ті, хто добавку не брав.

Автори дослідження відзначили, що добровольці також мали більш свіжий вигляд, відчували себе чудово. Це довело, що овочі корисні для чоловіків. Тому вчені настійно рекомендують їсти моркву та інші овочі червоного, жовтого і оранжевого кольорів.