Молодість шкіри залежить від використання косметичних продуктів, а й від щоденних звичок. Ось що ви можете зробити, щоб виглядати молодо якомога довше.

Дуже легко захопитися прагненням виглядати молодше і забути про те, що ваша особистість важливіша за зовнішність. До того ж тіло у всіх старіє з різною швидкістю. Ці шість дій допоможуть вам зберегти молодість надовго і прийняти процес старіння, пише Eat This, Not That!.

Позитивно ставитися до старіння. Багато хто здається молодшим за рахунок особливого сприйняття світу. Важливо залишатися з віком цікавими, постійно пізнавати щось нове, зберігати розумову та фізичну активність. Важливі також хороші взаємини із друзями та сім’єю.

Стежити за здоров’ям шкіри та волосся. За словами доктора Вільяма Лі, гладка, м’яка і сяюча шкіра робить вас молодшою. Це допоможе вживання достатньої кількості води, правильне харчування, фізичні вправи. Що стосується волосся, то виглядати молодше ви будете, якщо правильно підберете зачіску.

Відмовитися від куріння. Відомо, що курці частіше некурців страждають на рак легень, хронічний бронхіт та інші хвороби, пов’язані з легень. Ще через куріння підвищується ризик розвитку раку стравоходу, підшлункової залози, сечового міхура, виникнення інсульту, інфаркту, хвороб периферичних судин.

Також куріння сприяє пожовтінню шкіри та передчасній появі зморшок. Через 10 років після початку куріння ви можете помітити, що ваше волосся стало сухим, тьмяним або витонченим, у вас пожовкли зуби, стали повільніше гоитися рани і порізи і ін.

Спати по 7-9 годин на день. Нестача сну може спричинити прискорене старіння. Тобто у вас раніше з’являться зморшки, сивина, знизиться вироблення колагену. Крім того, шкіра у вас може стати сухою, а під очима будуть темні кола.

Вживати продукти з пребіотиками та пробіотиками. Ці продукти допоможуть зберегти здоров’я кишківника. Також вони впливають роботу мозку, змушуючи його виробляти гормони «хорошого самопочуття».

Важливо вживати їжу, яка впливає на п’ять систем організму: кровообіг, стовбурові клітини (допомагають у відновленні органів), кишковий мікробіом, система захисту ДНК (уповільнює старіння клітин), імунітет (зменшує запалення, захищає від впливу вірусів, бактерій, розвитку раку). .

Не забувати про фізичну активність. Фізичні вправи важливі тим, що при регулярному виконанні підвищують густину кісток, зміцнюють серцево-судинну систему, покращують роботу мозку, запобігають розвитку хронічних хвороб, знижують рівень стресу. І чим більше ви тренуєтеся, тим більша користь від цих вправ.