Онколог Іван Карасьов попередив про небезпеку споживання продуктів після видалення з них слідів плісняви.

Онколог повідомив, що деякі харчові звички можуть згубно позначатися на здоров’ї та сприяти розвитку раку. Однією з них є вживання залежалих продуктів, що довго зберігаються в холодильнику. Лікар назвав шкідливою манеру відправляти холодильник хліб і зберігати його протягом тижнів, а також порадивши не закуповуватися на користь іншими продуктами, такими, наприклад, як овочі та сир.

Також Карасьов звернув увагу на небезпеку поїдання зіпсованих цвіллю продуктів.

«Якщо на хлібі чи сирній скоринці злегка виступила пліснява, ми обрізаємо по зіпсованому краєчку і далі використовуємо продукт. Робити так не можна», – поінформував лікар.

Читайте також:  До чого призводить склянка фруктового соку

За словами онколога, вживання в їжу зіпсованого хліба не веде безпосередньо до виникнення раку, проте його наслідки знижуватимуть імунітет, підвищуватимуть ризик отруєння організму. У зв’язку з цим може розвинутись злоякісний процес.

«Грибочок, що утворився, на продукті вкрай токсичний, він буває небезпечнішим від багатьох отрут», – підкреслив Іван Карасьов.

Він зазначив, що навіть смаження не допомагає врятувати зворушені цвіллю продукти. Потрібно дотримуватися одного правила: продукти, що починають псуватися, не повинні вживатися в жодному вигляді, констатував лікар.