Видання Daily Mail перерахувало дії, які можуть приносити дискомфорт, але при цьому користь. Це, наприклад, прийняття холодного душу і сидіння на унітазі навпочіпки.

1. Почніть сидіти на унітазі по-іншому.

Експерти стверджують, що навпочіпки — більш природна поза для спорожнення кишечника. Причому потрібно намагатися, щоб коліна були підняті вище стегон. Це нібито має полегшити дефекацію.

2. Приймайте холодний душ.

Дослідження, проведене в Нідерландах у 2016 році, показало, що люди, які обливались у душі холодною водою протягом 30 секунд щодня, мали менше вихідних через хворобу за три місяці.

3. Почніть носити підбори.

Дослідження 66 жінок показало, що у тих, хто ходив на підборах, були міцніші за м’язи тазового дна. Це може знизити ризик нетримання сечі, а також допомогти досягати оргазму.

4. Змиріться з головним болем.

Експерти попереджають, що в деяких випадках болезаспокійливі можуть спричинити «порочне коло» болю. Однак не ухвалюйте рішення з цього приводу без консультації з лікарем.

5. Почніть спати без подушки.

За даними Sleep Foundation, тим, хто вважає за краще спати на животі і повертати голову набік, може бути корисно спати без подушки. Але тим, хто спить на спині і боці, все ж таки краще використовувати подушку, тому що в цьому випадку вона допомагає з поставою і забезпечує підтримку шиї.

6. Не чешіть, якщо свербить.

На думку дерматологів, чим більше ви чешите, тим сильніше може свербіти.