Далеко не всі знають, наскільки важливо підтримувати водний баланс протягом дня. Хоча більшість напоїв можуть втамувати спрагу, для правильної гідратації організму підходять небагато. Лікар-дієтолог Емі Шапіро розповіла, на який з них варто звернути увагу і як часто його слід вживати.

“Найкраще починати щоранку зі склянки води з лимоном. І так, до того, як випити першу чашку кави або з’їсти сніданок”, – порадила вона.

За словами лікаря, лимон є хорошим джерелом вітаміну С, тому, додавши у воду трохи лимонного соку, можна отримати солідну дозу цієї речовини.

Шапіро зазначила, що вітамін С-це потужний антиоксидант, який не тільки допомагає зміцнити імунітет і запобігти розвитку серцевих захворювань, але також захищає шкіру від вільних радикалів, повідомляє Eat This, Not That!.

Читайте також:  Звичка спати вдень може говорити про високий ризик інсульту

Крім того, лимон є природним детоксикантом, який підтримує роботу печінки і допомагає контролювати рівень цукру в крові. Щоб прискорити метаболізм, можна додати у воду трохи каєнського перцю, зазначила фахівець.

Шапіро порадила пити воду з лимоном вранці, щоб отримати від неї максимальну користь. Як пояснила дієтолог, протягом ночі організм зневоднюється, тому регідратація після 8 годин відпочинку вкрай важлива. За її словами, це дозволить активізувати роботу всього організму, забезпечивши його необхідною енергією.