Пластівці і мюслі зручні тим, що дозволяють заощадити час. Особливо з ранку, коли зазвичай немає часу повноцінно займатися готуванням перед роботою. У магазинах можна знайти безліч варіантів пластівців. Однак далеко не завжди сухі сніданки виявляються корисні.

Основну інформацію про харчову цінність продукту можна знайти на упаковці. Варто перевірити кількість цукру, клітковини, наявність вітамінів і мінералів.

Цукор

Він може бути замаскований, наприклад, бути присутнім в складі сиропу. Уникайте продуктів з великою кількістю цукру. Міністерство сільського господарства США (USDA) рекомендує вибирати готові сніданки з вмістом цукру менше 6 г на унцію (28,3 г) сухої речовини. Порція 30 г може бути еквівалентна приблизно 3/4 чашки, але це залежить від щільності пластівців. Наприклад, кукурудзяні або пшеничні пластівці за вагою легше, ніж мюслі.

Клітковина

Вибирайте пластівці з високим вмістом клітковини-не менше 5 г на порцію, радять експерти WeryWellFit. Зазвичай чим більше в сухих сніданках цукру, тим менше в них клітковини. Солодкі варіанти зазвичай містять близько 1 г.

Цільне зерно

Перегляньте список інгредієнтів і знайдіть слово ” цілісний “(цілісний овес, цільна пшениця і т.д.). Цільнозернові продукти корисні, так як містять клітковину і невелика кількість білка.

Жир

Слідкуйте, щоб вони були з “хороших” джерел. Наприклад, таких, як горіхи або насіння.

Вітаміни та мінерали

У продажу можна знайти пластівці, збагачені вітамінами і мінералами. Їх кількість варіюється.

Інгредієнти, яких краще уникати

Варто уникати сухих сніданків, що містять штучні ароматизатори і барвники. Краще додати фрукти або спеції, щоб надати природний смак.