Дослідники заявили, що митися може бути шкідливо для здоров’я людини. Чим саме, читайте далі.

Дослідженням у цій галузі займалися західні наукові фахівці. Вони заявили, що шкода для здоров’я людини через часте миття може бути дуже великою, аж до розвитку різних важких захворювань.

«Люди, які часто відвідують душ з гарячою водою і використовують тверді сорти мила, мають більше ризиків захворіти екземою або отримати інші захворювання, пов’язані з підвищеною сухістю шкірного покриву», — стверджує лікар Елейн Кук.

За словами дерматологів, краще не митися частіше, ніж два рази на добу. Це пов’язано з тим, що вода забирає з людського тіла будь-який захист.

«Вода прибирає захисний шар жиру, з ним йдуть всі корисні мікроорганізми, що живуть на нашій шкірі», — розповідає доктор Сорана Сегал-Морер.

Також експерти стверджують, що через вода шкіра стає сухою, як це не парадоксально. Організм через велике скупчення шкідливих мікроорганізмів починають «атакувати» інфекції та хвороби.

При цьому варто пам’ятати, що це не означає, що можна не ходити в душ тижнями або місяцями. Краще знайти оптимальний варіант, який не вб’є захисний шар на шкірі і збереже ваше здоров’я і чистоту.