Домашні рослини не тільки радують око, вони можуть і оздоровляти. Фахівці розповіли про ті рослини, які сприятливо діють на нервову систему, розслаблюють, покращують сон.

Зокрема, такою домашньою рослиною-лікарем може стати каланхое. Його присутність в кімнаті очищає повітря, насичує його киснем. Таким чином каланхое допомагає розслабитися і робить сон більш якісним.

Також допомагає зробити сон міцнішим кімнатна герань. У власників герані зменшуються епізоди головного болю, стають міцнішими нерви, нормалізується тиск.

Щоб зняти тривожність і нервову напругу, фахівці радять знайти в кімнаті місце для лаванди. У свою чергу, ефект спа можна відчути, якщо почати доглядати за такою рослиною, як мирт. Його аромат діє заспокійливим чином, допомагає при втомі і підвищеному неспокої.

Дуже корисно вирощувати вдома троянду. Аромат її ефірних олій має заспокійливу дію, покращує сон і кровообіг головного мозку. Рослина пеперомія покращує захист від депресій. Розмарин рекомендується вагітним жінкам – завдяки цій рослині та його аромату швидше проходять занепокоєння і страх, зменшується токсикоз, сон стає більш міцним і спокійним.

Не варто нехтувати і простим алое – ця рослина очищає повітря, збагачує його киснем в нічний час доби, що покращує якість сну.

Джерело: МедікФорум