Високий кров’яний тиск означає, що ваш кров’яний тиск постійно занадто високий і означає, що Вашому серцю доводиться більше працювати, щоб перекачувати кров по вашому тілу. Це може викликати додаткове навантаження на ваше серце і кровоносні судини, що згодом підвищить ризик серцевого нападу. На щастя, цей стан можна виправити, змінивши здоровий спосіб життя, включаючи ці смачні сніданки.

Овес

Овес містить клітковину, звану бета-глюканом, яка може допомогти знизити рівень холестерину в крові.

Згідно з деякими дослідженнями, бета-глюкан може також знизити кров’яний тиск. Почніть день з миски вівсянки або використовуйте вівсяні пластівці замість панірувальних сухарів, щоб надати текстуру м’яса або вегетаріанським котлетам для гамбургерів, повідомляє Medical News Today.

Читайте також:  Названі продукти, які не потрібно їсти людям із проблемною щитовидною залозою

Натуральний йогурт

Американська серцева асоціація заявила, що йогурт може знизити ризик високого кров’яного тиску у жінок. Несолодкий йогурт (натуральний або Грецький), як правило, більш корисний. Його можна подавати з фруктами, горіхами або насінням в якості корисної закуски або десерту.

Ягоди

Чорниця і полуниця містять антиоксидантні сполуки, звані антоціанами, одним з видів флавоноїдів. Було виявлено, що у людей з найвищим споживанням антоціанів, в основному з чорниці та полуниці, ризик високого кров’яного тиску знизився на вісім відсотків у порівнянні з тими, хто споживав антоціани з низьким вмістом. Насолоджуйтесь ягодами в якості закуски або солодкого частування після їжі або додавайте їх в смузі і вівсянку.

Читайте також:  Кількість невиліковних інфекцій продовжує зростати

Якщо у вас схильність до підвищення тиску, вам слід уникати жирних шматків м’яса або напівфабрикатів, таких як ковбаси і бекон, оскільки вони можуть бути з високим вмістом солі і насичених жирів, що може викликати підвищення артеріального тиску і викликати ризик гіпертонії.