Високий кров’яний тиск означає, що ваш кров’яний тиск постійно занадто високий і означає, що Вашому серцю доводиться більше працювати, щоб перекачувати кров по вашому тілу. Це може викликати додаткове навантаження на ваше серце і кровоносні судини, що згодом підвищить ризик серцевого нападу. На щастя, цей стан можна виправити, змінивши здоровий спосіб життя, включаючи ці смачні сніданки.

Овес

Овес містить клітковину, звану бета-глюканом, яка може допомогти знизити рівень холестерину в крові.

Згідно з деякими дослідженнями, бета-глюкан може також знизити кров’яний тиск. Почніть день з миски вівсянки або використовуйте вівсяні пластівці замість панірувальних сухарів, щоб надати текстуру м’яса або вегетаріанським котлетам для гамбургерів, повідомляє Medical News Today.

Натуральний йогурт

Американська серцева асоціація заявила, що йогурт може знизити ризик високого кров’яного тиску у жінок. Несолодкий йогурт (натуральний або Грецький), як правило, більш корисний. Його можна подавати з фруктами, горіхами або насінням в якості корисної закуски або десерту.

Ягоди

Чорниця і полуниця містять антиоксидантні сполуки, звані антоціанами, одним з видів флавоноїдів. Було виявлено, що у людей з найвищим споживанням антоціанів, в основному з чорниці та полуниці, ризик високого кров’яного тиску знизився на вісім відсотків у порівнянні з тими, хто споживав антоціани з низьким вмістом. Насолоджуйтесь ягодами в якості закуски або солодкого частування після їжі або додавайте їх в смузі і вівсянку.

Якщо у вас схильність до підвищення тиску, вам слід уникати жирних шматків м’яса або напівфабрикатів, таких як ковбаси і бекон, оскільки вони можуть бути з високим вмістом солі і насичених жирів, що може викликати підвищення артеріального тиску і викликати ризик гіпертонії.