ГоловнаНовини Здоров'яДопоможуть руки: названий топ-5 простих способів поліпшити пам’ять

Допоможуть руки: названий топ-5 простих способів поліпшити пам’ять

Мозок людини, подібно іншим частинам тіла, можна тренувати. Це сприяє розвитку пам’яті та поліпшенню швидкості мислення.

пам'ять

Life зібрав топ-5 порад для розвитку розумових здібностей. Перераховано досить прості, але ефективні способи.

1) Чищення зубів іншою рукою. За інформацією видання, необхідно просто робити це рукою, якою ви не звикли. У такий спосіб тренуються обидві півкулі мозку, розвивається швидкість мислення і пам’ять.

2) Необхідно поєднати вказівний і великий пальці, ніби показуєте знак ОК. У такий спосіб стимулюються енергетичні центри нашого організму. “ОK – це мудра знань. Вона допомагає розвивати увагу і пам’ять”, — повідомляє видання. Рекомендується з’єднувати пальці на 5 – 6 хвилин, при цьому робити повільні вдихи і видихи. Виконувати два-три рази на день.

Читайте також:  Чому зуби псуються з віком і що з цим робити

3) Волоські горіхи. Їх необхідно повільно катати між долонями, опрацьовуючи всі точки. Спочатку лівою рукою по правій, потім навпаки. Видання стверджує, що так ви “пожвавите” всі точки на своїх долонях, які відповідають за мозкову активність.

4) Бісер, вишивка, випалювання. “Якщо запам’ятовувати малюнок, але відтворювати його по пам’яті, можна натренувати мозок і застерегти його від склерозу та інших розладів”, — йдеться в статті.

5) Музичні інструменти. Відзначається, що “музика здатна не тільки викликати емоційні переживання й активізувати розумові процеси, вона сприятливо позначається на нервовій системі, настрої і пам’яті”. Текст улюбленої пісні не забувається ніколи. У пам’яті відкладуться ще й акорди, якщо навчитися грати на будь-якому музичному інструменті.

Читайте також:  7 продуктів, які багаті на йод

Джерело: Обозреватель

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News