Якщо у чоловіка є старший брат, то його особистий ризик наявності нетрадиційної сексуальної орієнтації підвищується, передає CNN. На думку вчених, це певна біологічна схема, що формується ще до народження.

У центрі уваги вчених виявився білок NLGN4Y, пов’язаний з Y-хромосомою. Він важливий для розвитку мозку плоду чоловічої статі. Фахівці змоделювали наступний сценарій: коли жінка вперше вагітна хлопчиком, цей білок потрапляє в її кровотік. Тіло матері розпізнає білок як чужорідний елемент, і імунітет починає виробляти антитіла у відповідь. Якщо накопичується достатня кількість антитіл, і вона знову зачинає хлопчика, антитіла проходять крізь плаценту і проникають в мозок плоду.

Читайте також:  Чоловікам порадили продукти для покращення потенції

Це може міняти роботу мозку, що відбивається надалі на потязі. Аналіз крові групи добровольців дозволив зробити ці висновки. Виявилося, найбільша концентрація антитіл до білка NLGN4Y спостерігалася у жінок, які мають кілька синів, молодший з яких був нетрадиційної орієнтації. До речі, раніше інші експерти довели, що чим більше у хлопчика старших братів, тим більше вірогідність у нього розвитку тяги до чоловіків. А в 2006 році було встановлено: з кожним братом ймовірність того, що чоловік нетрадиційної орієнтації, збільшується приблизно на третину.

Джерело: Meddaily