Наукове дослідження показало, що в таких сигаретах виділяється менше канцерогенних речовин.

Чи палить людина звичайні або електронні сигарети – вона в однаковій мірі знаходиться в залежності від шкідливої звички. Проте шкода для здоров’я від електронних сигарет, за словами виробників, менша. Це пов’язано з тим, що принцип дії полягає в підігріві вмісту сигарети, а не в його спалюванні. Наукове дослідження підтвердило правдивість слів виробників про зменшене виділення токсичних речовин.

В Німеччині дослідження про небезпеку електронних сигарет проводить Федеральний інститут вивчення ризиків (BfR). Перші результати цього дослідження представлені на 15-ій Німецькій конференції з контролю над тютюном на базі Німецького онкологічного центру (DKFZ) в Хайдельберзі.

Висновки вчених підтвердили більшу безпеку електронних сигарет по першим двом класам речовин, що впливають на ризик розвитку раку. Виділення карбонільних сполук, таких як формальдегід і ацетальдегід, менше на 80-90% порівняно зі стандартними сигаретами. Викиди летких речовин, включаючи бензол і бутадієн, зменшуються на 90-99%. Таким чином, наука підтверджує більшу безпеку електронних сигарет з точки зору канцерогенності.

Джерело: MedikForum