Наукове дослідження показало, що в таких сигаретах виділяється менше канцерогенних речовин.

Чи палить людина звичайні або електронні сигарети – вона в однаковій мірі знаходиться в залежності від шкідливої звички. Проте шкода для здоров’я від електронних сигарет, за словами виробників, менша. Це пов’язано з тим, що принцип дії полягає в підігріві вмісту сигарети, а не в його спалюванні. Наукове дослідження підтвердило правдивість слів виробників про зменшене виділення токсичних речовин.

В Німеччині дослідження про небезпеку електронних сигарет проводить Федеральний інститут вивчення ризиків (BfR). Перші результати цього дослідження представлені на 15-ій Німецькій конференції з контролю над тютюном на базі Німецького онкологічного центру (DKFZ) в Хайдельберзі.

Читайте також:  На брак вітаміну B12 вкаже симптом, який багато людей ігнорують

Висновки вчених підтвердили більшу безпеку електронних сигарет по першим двом класам речовин, що впливають на ризик розвитку раку. Виділення карбонільних сполук, таких як формальдегід і ацетальдегід, менше на 80-90% порівняно зі стандартними сигаретами. Викиди летких речовин, включаючи бензол і бутадієн, зменшуються на 90-99%. Таким чином, наука підтверджує більшу безпеку електронних сигарет з точки зору канцерогенності.

Джерело: MedikForum

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News