Російські дослідники спільно з експертами з Азії і Європи встановили, що по стегнах жінки можна визначити стан її здоров’я. Вони також розповіли, чим допомагають жирові відкладення на стегнах.

Фахівці відібрали 3 тисячі жінок і довгий час вели спостереження за їх здоров’ям. Всі вони володіли нормальними показниками ваги – від 50 до 79 кілограмів. Результати цього дослідження були опубліковані порталом European Heart Journal.

З’ясувалося, що власниці пишних бюстів піддавалися більшому ризику серцевих захворювань, а жінки з пишними стегнами – меншому. Експерти також встановили, що запальні захворювання у жінок можна знизити за допомогою жирових відкладень. Крім цього, за допомогою жиру в даній частині тіла можна позбутися від закупорювання артерій. Він також вбирає в себе речовини, що становлять небезпеку для організму.

Жінки, які страждають повнотою у верхній частині тіла мають підвищений інсулін і холестерин, кажуть вчені. Вони попереджають, що небезпечними для жіночого здоров’я є вузькі стегна.