У людей похилого віку з кожним роком з’являється все більше проблем зі здоров’ям. І навіть якщо захворювання не надто серйозні, загальний стан літньої людини стає гіршим.

Догляд за людьми похилого віку необхідний також особливий, який включає прогулянки на свіжому повітрі, допомогу з харчуванням, прибирання житла, підтримку особистої гігієни. Не всі розуміють, що пенсіонерам складно самостійно виконувати речі, які молодим даються легко. І у зв’язку з прискореним ритмом життя не всі мають можливість приділяти достатню кількість уваги своїм літнім родичам. Для того, щоб кожна людина похилого віку змогла зустріти старість у комфортних умовах, були відкриті приватні пансіонати для людей похилого віку.

У цих закладах родичі можуть самостійно вибрати період заселення — від тижня і більше, залежно від обставин, що склалися. Вибирати пакет послуг – чи це просто проживання, чи проживання з реабілітацією після інсульту, травм опорно-рухового апарату.

Переваги пансіонатів

Будинки для людей похилого віку у Києві створюють найкращі умови для пенсіонерів. Допомога в адаптації, постійний контакт із доброзичливими співробітниками, відвідування родичів та знайомих. Деякі заклади пропонують послуги психолога. Зазвичай, завдяки грамотному індивідуальному підходу, гості не відчувають жодного стресу та почуваються захищеними.

Медицина

Однією з переваг пансіонатів є надання якісних медичних послуг. Щоб надавати якісні послуги, фахівці мають високий рівень кваліфікації та відповідну освіту. Майже всі пансіонати заключають договори на обслуговування з клініками, медичними центрами.

Харчування

Меню, яке надається в пансіонатах, дуже різноманітне. Меню складається, враховуючи захворювання, протипоказання та ряд рекомендацій, призначених лікарем. Повноцінне харчування надається чотири-п’ять разів на день. Для приготування використовуються тільки свіжі продукти.

Розваги

У пансіонаті кожен постоялець знайде собі заняття до душі: прогулянки, настільні ігри, перегляд телевізора, участь у заходах, спілкування з однолітками.

Які пансіонати працюють у Києві

Пансіонати «Ренамед»

Приватний пансіонат для людей похилого віку

Фото: пансіонат Ренамед у Львові https://rena-med.com/uk/dom-prestarelyh-lvov/

Приватні пансіонати «Ренамед» надають послуги у містах:

  • Черкаси;
  • Дніпро;
  • Харків;
  • Київ;
  • Рівне;
  • Львів.

У Києві, на сьогодні, працюють два пансіонати цієї мережі – на Нивках та у Вишгороді.

Приватний пансіонат для людей похилого віку

Фото: пансіонат Ренамед у Києві https://rena-med.com/uk/dom-prestarelyh-kiev/

Постояльцям надається проживання у 1-5 місцевих номерах. Догляд у пансіонатах – цілодобовий.

Зручне розташування, досвідчений персонал, якісне харчування – виділяє цю мережу пансіонатів на тлі конкурентів.

Якщо ви бажаєте, щоб ваші літні родичі були в безпеці, з постійним наглядом, будинок для людей похилого віку «Renamed» завжди простягне руку допомоги.

Приватний пансіонат для людей похилого віку

Фото: пансіонат Ренамед у місті Дніпро https://rena-med.com/uk/dom-prestarelyh-dnepr/

Сайт: https://rena-med.com/

Телефон: (0800) 404-840

Пансіонати «Пори року»

Приватні пансіонати мережі «Пори Року» працюють у містах:

• Київ;

• Одеса.

Київське відділення, крім п’ятиразового харчування та проживання в 1-3 місних номерах, надає послуги з реабілітації після інсульту, травм опорно-рухового апарату. Персонал регулярно проходить курси підвищення кваліфікації. Приміщення обладнані перилами та поручнями.

Сайт: https://dom-zabot.com.ua/

Телефон: +38(096) 265-14-42

Пансіонат «Затишок»

Пансіонат «Затишок» працює у місті Київ понад 6 років. За цей час був напрацьований великий досвід у догляді за людьми похилого віку, що, безсумнівно, позначається на якості послуг.

Сайт: https://dom-prestarelyh.kiev.ua/

Телефон: +38 (067) 450-44-54

*На правах реклами