Жінкам немає сенсу імітувати оргазм , тому що чоловіки чудово розуміють , задоволені їх партнерки чи ні. До такого висновку прийшли дослідники з Waterloo University в Онтаріо.

За статистикою , майже 50 % жінок регулярно імітують оргазм , а 90 % роблять це час від часу. Найчастіше представниці прекрасної статі йдуть на обман , щоб не образити своїх коханих чоловіків і зробити їм приємне , коли у самих жінок немає настрою або бажання займатися сексом з яких-небудь причин. Прийнято вважати , що чоловік не зможе здогадатися , чи відчула його партнерка справжнє задоволення або просто зобразила його , якщо вона діє вміло .
 
Однак канадські дослідники зруйнували цей міф. Вони з’ясували , що і чоловіки , і жінки однаково добре розпізнають рівень сексуального задоволення один одного. У ході опитування 84 пари відповіли на питання з приводу свого задоволення від сексу , а також про те , чи задоволені сексом їх половинки. Коли результати опитувань зіставили між собою , то вчені побачили , що всі партнери дивно точно розуміють один одного.
 
І там , де жінки часто імітували оргазм , їх чоловіки писали про те , що їх партнерки не задоволені своїм сексуальним життям , а там , де жінок все влаштовувало , чоловіки і це вірно фіксували . Те ж саме стосувалося і чоловіків , яким складніше імітувати збудження , ніж жінкам . І в цьому випадку прекрасна стать відмінно розумів своїх половинок.
 
Правда , деякі чоловіки , що прийняли участь в опитуванні , дещо недооцінили рівень сексуального задоволення коханих жінок. Автори дослідження вважають , що нормальний , відвертий діалог і здатність розпізнавати емоції один одного це ключ до розуміння всіх потреб партнера , включаючи і сексуальні .

Читайте також:  Названо три вагомі причини для включення петрушки до раціону

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОРГАЗМ ВПЛИВАЄ НА ТРИВАЛІСТЬ ЖИТТЯ