Медики з’ясували , що регулярне вживання листових овочів і зелені призводить до зниження ваги , навіть у відсутність інтенсивних фізичних навантажень. Зелень впливає на механізми регулювання апетиту , вважають фахівці.
 
Зазвичай зелень використовується як додатковий інгредієнт , приправа до страви , і їдять її в малих кількостях. Однак тим , хто хоче схуднути , експерти радять (за відсутності протипоказань) інтенсивніше використовувати їстівну зелену рослинність в раціоні.
 
Щоденне вживання салату із зелені захищає організм від набору зайвих кілограмів , навіть якщо людина при цьому не займається спортом.
 
Під час нещодавно проведеного дослідження група учасників, яким двічі в день пропонували салат з овочів і зелені з високим вмістом фолієвої кислоти , продемонструвала відмінний ефект зниження ваги. Ці добровольці втратили в 8,5 разів більше ваги , ніж група , яка зелений салат не вживала .
 
Ефект схуднення медики пояснюють тим , що листові овочі і зелень містять багато фолієвої кислоти і вітаміну К, що впливають на механізми регулювання апетиту. Зокрема , ці речовини допомагають організму тримати під контролем вироблення інсуліну , який бере участь в переробці глюкози і підвищує апетит. Якщо двічі на день з’їдати трохи салату з 200-250 грамів листових овочів і зелені , то надмірна тяга до їжі , через яку зростає вага , буде подавлена.
 
На думку дослідників , кращими овочами , які усмиряють постійне бажання що-небудь з’їсти , є такі джерела фолієвої кислоти і вітаміну К як салат ромен , шпинат , листова капуста , радіккіо , щавель , і далі всі види зелених листових овочів і зелені.

Читайте також:  Як захистити шкіру від сонячних опіків у серпні

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ФРУКТИ ТА ОВОЧІ СТВОРЮЮТЬ КАЛОРІЙНИЙ ОБМАН