Думаєте, що холодильник – запорука збереження всіх продуктів, а ось і ні. Холодильник протипоказаний для деяких продуктів. Є й продукти, які не дуже гарні для холодильника.

Хліб в холодильнику псується набагато швидше, ніж при кімнатній температурі. Оптимально зберігати його в хлібниці з кришкою, насипавши на дно сіль, щоб уберегти від шкідливих бактерій і цвілі.

Шоколад на холоді покривається конденсатом, який псує смак і зовнішній вигляд продукту. Мало того, шоколад після холодильника набагато швидше псується в теплі.

Оливкова олія змінює свою структуру і дає осад, який псує вигляд, смак і не дуже добре позначається на корисних якостях. Воно не буде зберігатися довше через зниження температури.

Читайте також:  Проблеми із засипанням: шість простих порад, як краще спати вночі

Гірчиця, так само як і гострі соуси не зберігаються довше в холодильнику. У цих продуктах вже є консерванти, які дозволяють їм без шкоди зберігатися до року без холодильника. Немає сенсу займати полиці.

Тропічні фрукти швидше псуються на холоді. Цей процес прискорюється при сусідстві з яблуками, абрикосами, сливами, грушами, персиками та іншими фруктами, виділяють речовину, що прискорює дозрівання. Так що фрукти правильно зберігати в прохолодному, темному провітрюваному місці.

Те ж відноситься і до коренеплодів і овочів, в яких крохмаль від низьких температур перетворюється в цукор, що прискорює гниття. Зелень швидко втрачає вологу в холодильнику і починає в’янути. Її краще зберігати, як букети квітів в склянці води. Порушується на холоді і структура цибулі і часнику, що позбавляє їх корисних властивостей і свіжості. Мало того, їх запах поширюється по всьому холодильника і просочує собою інші продукти.

Читайте також:  Старечий запах: звідки він з'являється і як його позбутися

Так що неправильне застосування потрібних речей може пошкодити не тільки вашому гаманцю, але і здоров’ю.