На довголіття впливає кілька факторів, але менш очевидною причиною є недоумство. Ступінь когнітивних порушень під час постановки діагнозу впливає очікувану тривалість життя. Нові результати показують, що запобігання факторам ризику може призвести до 20-річної різниці у віці мозку людини.

Не існує правильного способу досягти довголіття, але уникнення хвороб є логічною відправною точкою. Серед хвороб, яких слід уникати, — недоумство, яке стає основною причиною смерті у багатьох західних країнах. Згідно з новими даними, наявність кількох факторів ризику захворювання може призвести до 20-річної різниці у віці мозку людини, пише Express.

Результати нового звіту показують, що фактори способу життя можуть бути важливішими за вік у визначенні індивідуального ризику розвитку деменції.

Фактори способу життя можуть бути більш важливими, ніж вік, у визначенні рівня когнітивних функцій людини. Це чудова новина, оскільки ви можете багато зробити для зміни цих факторів, таких як контроль діабету, усунення втрати слуху та отримання підтримки, необхідної для відмови від куріння “На довголіття вплинули вісім різних факторів ризику зниження когнітивних функцій, включаючи низький рівень освіти, втрату слуху, черепно-мозкову травму, зловживання алкоголем або психоактивними речовинами, гіпертонію, куріння, діабет та депресію.

Почніть усувати будь-які фактори ризику, які у вас є зараз, будь вам 18 або 90 років, і ви підтримаєте здоров’я свого мозку, щоб допомогти собі безстрашно старіти. Уникнення факторів ризику має життєво важливе значення для зниження ризику деменції, але можна зробити додаткові кроки для збереження здоров’я мозку.