Американський журнал People визначився з кандидатурою найсексуальнішого чоловіка з нині живих. Цього року почесний титул дістався американському акторові Крісу Хемсворту, відомому за головною роллю у фільмі «Тор».

Американський актор австралійського походження Кріс Хемсворт названий найсексуальнішим чоловіком з нині живих за версією популярного журналу People. В останні кілька років слава Кріса постійно росла, що можна сказати і про його зовнішню привабливість, і не дивно, що цей актор удостоївся такого почесного звання.

31-річний Кріс був оголошений найсексуальнішим чоловіком у світі на телевізійному шоу Джиммі Кіммел у вівторок ввечері. Актор не був присутній у студії, але він взяв участь відео інтерв’ю по Skype з ведучим, в якому висловив свою подяку за таке високе визнання.

“Спасибі, я надзвичайно схвильований у зв’язку з отриманням цього титулу, – заявив Кріс Хемсворт. – Думаю, що це було засновано на моєму рівні IQ, а не тільки на зовнішній привабливості. Що до мого фізичного стану і рис обличчя, то за це я повинен дякувати батьків “.

Джиммі припустив, що Хемсворт “вкрав” цей титул у його попереднього володаря Метта Деймона, але Кріс, який давно дружить з Деймоном, заявив, що той не відчуває ніякого жалю з приводу того, що сталося. “В питанні набуття сексуальності я абсолютно всьому навчився від Метта, – жартівливо зауважив актор. – Спасибі йому і всім іншим чудовим чоловікам, які раніше мене виявилися на вершині цього рейтингу”.

Читайте також:  Суворе виховання може викликати гіперактивність у дитини

Коли ведучий запитав Кріса, чи не збирається його молодший брат Ліам (зірка франшизи “Голодні ігри”) також поборотися за цей трофей, то актор відповів, що Ліам є гідним кандидатом. Кріс з братом щосили намагатимуться подовше утримувати титул між собою. Особливо перемога Хемсворта порадувала його дружину Ельзу Патакі, з якою актор перебуває у шлюбі вже 4 роки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КРАСИВІ ЛЮДИ ХВОРІЮТЬ НАБАГАТО РІДШЕ

ВІДКРИТО НЕЗВИЧАЙНИЙ ЕФЕКТ ПРИВАБЛИВИХ ОБЛИЧ

МІФИ ПРО ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВ’Я І ГІДНІСТЬ