ГоловнаНовини Здоров'яНазвано найсексуальнішого чоловіка у світі

Названо найсексуальнішого чоловіка у світі

Американський журнал People визначився з кандидатурою найсексуальнішого чоловіка з нині живих. Цього року почесний титул дістався американському акторові Крісу Хемсворту, відомому за головною роллю у фільмі «Тор».

Кріс Хемсворт

Американський актор австралійського походження Кріс Хемсворт названий найсексуальнішим чоловіком з нині живих за версією популярного журналу People. В останні кілька років слава Кріса постійно росла, що можна сказати і про його зовнішню привабливість, і не дивно, що цей актор удостоївся такого почесного звання.

31-річний Кріс був оголошений найсексуальнішим чоловіком у світі на телевізійному шоу Джиммі Кіммел у вівторок ввечері. Актор не був присутній у студії, але він взяв участь відео інтерв’ю по Skype з ведучим, в якому висловив свою подяку за таке високе визнання.

“Спасибі, я надзвичайно схвильований у зв’язку з отриманням цього титулу, – заявив Кріс Хемсворт. – Думаю, що це було засновано на моєму рівні IQ, а не тільки на зовнішній привабливості. Що до мого фізичного стану і рис обличчя, то за це я повинен дякувати батьків “.

Джиммі припустив, що Хемсворт “вкрав” цей титул у його попереднього володаря Метта Деймона, але Кріс, який давно дружить з Деймоном, заявив, що той не відчуває ніякого жалю з приводу того, що сталося. “В питанні набуття сексуальності я абсолютно всьому навчився від Метта, – жартівливо зауважив актор. – Спасибі йому і всім іншим чудовим чоловікам, які раніше мене виявилися на вершині цього рейтингу”.

Коли ведучий запитав Кріса, чи не збирається його молодший брат Ліам (зірка франшизи “Голодні ігри”) також поборотися за цей трофей, то актор відповів, що Ліам є гідним кандидатом. Кріс з братом щосили намагатимуться подовше утримувати титул між собою. Особливо перемога Хемсворта порадувала його дружину Ельзу Патакі, з якою актор перебуває у шлюбі вже 4 роки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КРАСИВІ ЛЮДИ ХВОРІЮТЬ НАБАГАТО РІДШЕ

ВІДКРИТО НЕЗВИЧАЙНИЙ ЕФЕКТ ПРИВАБЛИВИХ ОБЛИЧ

МІФИ ПРО ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВ’Я І ГІДНІСТЬ