Не багато людей люблять працювати не потрібний час. Це не тільки забирає час у нашого соціального та сімейного життя, а й може призвести до додаткового стресу. Хоча загальновизнано, що стрес шкідливий для нашого здоров’я, лікар загальної практики стверджує, що ті, хто більше працює, можуть наражатися на більший ризик смертельної хвороби.

Хвороби серця відносяться до ряду станів, при яких надходження крові до серця блокується або порушується, що може призвести до смерті. Хвороби серця та системи кровообігу є причиною чверті всіх смертей.

Найпоширенішими причинами серцевих захворювань: куріння, вживання алкоголю, надмірна вага та високий рівень холестерину. Стрес може відігравати важливу роль.

Порушення серцевого ритму можуть бути спричинені довгим робочим днем. Дослідження показали, що довгий робочий день збільшує ризик порушення серцевого ритму, такого як миготлива аритмія, а отже, інсульту.

Ризик у 1,4 рази вищий, якщо 55 і більше годин на тиждень порівняно з тими, хто працює від 35 до 40 годин. Довгий годинник роботи призводить до аномалій вегетативної нервової системи, яка контролює мимовільні дії істоти.

Зокрема, лікарка сказала, що ризик серцевих захворювань збільшується на 13 відсотків, а ризик інсульту збільшується на 33 відсотки, якщо працювати понаднормово.

Люди, які працювали понаднормово, з більшою ймовірністю захворювали на фібриляцію передсердь, ніж ті, хто працював за стандартним графіком.