Через артрит може виникати біль у суглобах, набряк, запалення, проблеми з їх рухливістю. Ліки, які дозволили б повністю позбутися цієї хвороби, поки що немає. Але є способи полегшити симптоми або навпаки посилити їх.

Якщо ви страждаєте на артрит, то уважніше поставтеся до вибору продуктів харчування. Справа в тому, що деякі продукти можуть лише посилити симптоми артриту, пише Express.

Наукові дослідження доводять, що за ревматоїдного артриту може допомогти зміна дієти. Люди говорили, що при відмові від певних продуктів у них біль зменшується або зовсім минає.

Найімовірніше, деякі продукти можуть викликати запалення в суглобах. Найпоширенішими тригерами болю вважаються яблука та помідори. Їхні фахівці радять уникати. Причина цього в тому, що до цих продуктів входить соланін.

Згідно з даними дослідження, опублікованого в 2013 році в Arab Journal of Nuclear Sciences and Applications, у літньому віці та під час постменопаузи людям з артритом краще виключити продукти з соланіном або обмежити їх вживання.

Взагалі наукові дослідження не виявили зв’язку між соланіном та запаленням, проте деякі пацієнти з артритом зізнаються, що у них після вживання овочів та фруктів сімейства пасльонових погіршилися симптоми захворювання.