Прожити якнайдовше буде метою та основним людським інстинктом майже для всіх. Будь-яка кількість факторів може визначити, як довго людина житиме, але, згідно з новим дослідженням, одним із них є характер дихання.

Чинники способу життя, такі як дієта, фізичні вправи, вживання алкоголю та куріння можуть впливати на тривалість життя людини. Згідно з новим дослідженням, характер дихання також може впливати на тривалість життя, передає Express.

Дослідження проводилося більш ніж 2000 австралійців, за якими спостерігали протягом 22 років. Аналіз 2087 учасників виявив чудову межу.

Результати дослідження показали, що ті, хто відчував задишку, частіше вмирали раніше. Було встановлено, що це має місце незалежно від того, чи курила людина чи ні.

Крім того, було виявлено, що кашель у колишніх курців та свистяче дихання у нинішніх курців також вказують на більш коротку тривалість життя. Однак куріння залишалося одним з основних факторів тривалості життя через підвищений ризик розвитку раку та серцевих захворювань.