Дисплей смартфона може містити багато алергенів. Це свідчать нещодавні наукові дослідження. Тому прикладати апарат постійно до обличчя може бути не так вже й безпечно.

У недавніх наукових працях говориться, що смартфони можуть містити на своїй поверхні грибки та шерсть свійських тварин. З цієї причини алергікам важливо пам’ятати про одну дію, пише Fakt.

Американські вчені виявили, що алергія на телефон справді існує. І особливо схильні до неї ті, хто страждає на астму або чий організм схильний до появи алергічних реакцій. Так, дослідникам з Бостона та Айови вдалося зафіксувати на телефонах алергени кішок та собак, β-d-глюкани у великих кількостях.

А тепер уявіть, скільки разів на день ми торкаємося смартфону, прикладаємо його до вуха. Алергени таким чином легко можуть потрапити в слизову ока, в ніс або дихальні шляхи, а потім викликати симптоми власне алергії.

Лікарі радять тому регулярно очищати смартфон. Найефективніше при цьому виявилися різні суміші.

Правда, вдома найпростіше алергікам все-таки часто мити чохол водою з милом, а також протирати дисплей смартфона тканиною з мікрофібри (її потрібно спочатку змочити, а потім віджати сильно).

Також для цього можна застосовувати ізопропіловий спирт (70%) або етиловий спирт (75%).