У зимовий період нестача вітаміну D особливо відчутний. З цим необхідно боротися, так як він допомагає зміцнити імунну систему і є необхідним під час сезону грипу та застуди.

Дослідження, проведені у Великобританії та Ірландії, показали, який продукт часто не помічають як ефективне джерело «сонячного вітаміну».

Ні для кого не секрет, що вітамін D присутній в деяких продуктах тваринного походження. Але для людей, які пов’язали своє життя тільки з рослинною їжею, це може бути проблемою.

Нове дослідження показало, що 13% британців стурбовані отриманням достатньої кількості вітаміну в зимові місяці. Вчені заявили, що єдина рослинна їжа, що доставляє організму необхідний вітамін – гриби, повідомляє The Voice.

Дієтолог Роб Хобсон пояснив, що гриби містять сполуку під назвою ергостерин, яка перетворюється на вітамін D під дією сонячних променів.

Було підраховано, що вживання восьми грибів в день достатньо для задоволення рекомендованої добової норми вітаміну. Крім того, гриби також визнані одним з найпопулярніших замінників м’яса.