Єгипетський експерт представив увазі кращий напій для захисту дітей від інфекцій. Якщо ж захворювання вже має місце, то його склад допоможе швидше впоратися із захворюванням.

Спеціаліст упевнений, що представлений ним напій володіє настільки потужною імуностимулюючою дією, що дозволяє знизити ризик захворювань інфекційного характеру у дітей. Склад включає в себе сік двох апельсинів, яблука, ківі, по столовій ложці меду, тертого імбиру, при змішуванні всіх інгредієнтів в блендері.

Дія складу полягає в тому, що цитрусові багаті флавоноїдами, які підсилюють антиоксидантний ефект вітаміну С. У свою чергу кверцетин, що міститься в яблуках, славиться протизапальними властивостями, що важливо не тільки в профілактиці, але і в допомозі організму виробити антитіла при наявному вже захворюванні.

Читайте також:  Психолог розповіла, як боротися із хронічним стресом

Свій вклад вносить і продукт бджільництва, відомий своєю антимікробною і противірусною дією за рахунок вмісту величезної кількості корисних речовин. Крім того, мед допомагає при сухому кашлі, полегшує відхаркування при бронхітах, знижує температуру, дозволяє швидше побороти хворобу. Доповнює дію перерахованих вище компонентів і імбир – одне з небагатьох народних засобів, визнаних медициною.