Експерт з харчування та фітнес-тренер Моатаз Аль-Кайї (Moataz Al-Qai’i) перерахував серйозні наслідки жорстких дієт. Зокрема, обмеження в харчуванні загрожує анемією.

Так звані жорсткі дієти призначені для дуже швидкого схуднення за допомогою істотного обмеження в харчуванні. Незважаючи на те, що результати не змушують себе чекати, серйозні наслідки зводять всі досягнення нанівець. Зокрема, відбувається втрата м’язової маси і рідини в організмі, але не накопиченого жиру, зазначив експерт.

Часто екстремальність такого роду йде рука об руку і з анемією, в результаті чого має місце загальна слабкість і труднощі при виконанні звичайних щоденних завдань. Серед недоліків такого підходу і явне обвисання шкіри, що не тільки виглядає неестетично, але і загрожує психічними розладами. У будь-якому випадку мова йде про нестачу в тілі важливих речовин.

Читайте також:  Ранні ознаки інфаркту: не ігноруйте їх

Моатаз Аль-Кайї також додав, що більшість людей, які віддають перевагу жорстким дієтам, повертаються до своєї первісної ваги і більше, при цьому людину починає сильніше тягнути на шкідливі продукти, серед яких чіпси, копченості і фастфуд. Надання переваги ж їм негативно позначається на серцево-судинної діяльності, роботі головного органу центральної нервової системи.

У цьому ж списку підвищення ризику діабету, загострення хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту, збої в роботі нирок. Сильне обмеження в харчуванні найчастіше пов’язано з постійним почуттям голоду, тому необхідні великі зусилля для продовження дієти, що позначається на настрої і відносинах з людьми.

Читайте також:  Дієтолог розповіла, які продукти допоможуть "обдурити" шлунок