Експерт Владислав Мохамед Алі пояснив, з якої причини шкідливо користуватися смартфоном. Сучасні гаджети роблять життя комфортнішим, разом з тим вони надають певний вплив на головний мозок.

Мобільні пристрої з прямим виходом в інтернет в даний час є у багатьох людей. Гаджети полегшують спілкування між користувачами мережі, є можливість переглядати потрібний контент в будь-який час доби. Разом з тим девайси шкідливо використовувати перед сном, заявляє експерт.

Рекомендується відмовитися від звички дивитися фільми або телепередачі в ході нічного відпочинку. Світло, що виходить в темряві від екрану апарату, здатне спровокувати роздратування деяких зон мозку. Випромінювання надає стимулюючий вплив на них, що може стати причиною появи головного болю.

Читайте також:  Лікарі назвали найбільш шкідливі для здоров'я пози тіла

Фахівець, розповів, що сучасні технології активно розвиваються, завдяки їм у багатьох моделях смартфонів встановлено режим нічного читання. Ця функція дозволяє змінювати колір дисплея на теплі тони, зберігаючи зір і забезпечуючи можливість роботи з гаджетом в темний час доби.