Медики розповіли, в чому полягає небезпека сну дитини з м’якою іграшкою. Багато дітей вважають за краще подібну “компанію” на ніч, до чого батьки можуть ставитися по-різному.

Фахівці вважають сон з м’якою іграшкою не кращим рішенням для дитини. У таких предметах здатні накопичуватися пил і бруд, що в підсумку загрожує алергічною реакцією. Крім того, у дитини може розвинутися нежить, а ще вона почне страждати від кишкових розладів. Однак різко позбавляти дітей їх м’яких іграшок теж не можна, адже з їх допомогою вони вчаться відтворювати соціальні ролі в ігровому форматі. Крім того, такий предмет здатний надавати заспокійливий ефект, допомагаючи дитині міцніше спати.

У зв’язку з цим батькам досить слідувати декільком ключовим правилам, щоб захистити чадо від можливих негативних наслідків. Важливо прати іграшку щонайменше двічі на місяць і перевіряти на наявність плям. Також краще вибирати цей предмет з гіпоалергенного матеріалу. Коли дитина заснула, іграшку можна відкласти, а ще потрібно поступово відучувати дітей від такої компанії вночі.