Один із способів стати стрункішим без дієт полягає в тому, щоб включити в свій раціон їжу, яка діє як спалювач жиру. Це допомагає досягти плавної і легкої втрати ваги, повідомляє The Health Site.

Більшість дієт обмежують споживання їжі, і це змушує переїдати, коли людина перестає дотримуватися дієти і повертається до звичайного режиму харчування. Ось чому більшість людей додають у вазі, витримавши дієту, констатують фахівці.

Експерти назвали кращі продукти, які можуть діяти як жироспалювачі – при їх засвоєнні організм активніше витрачає жир для своєї енергії.

Кіноа. Ця крупа завантажена білком і волокном – головними компонентами, необхідними для успішного схуднення. Крім того, кіноа є багатим джерелом заліза, цинку, селену і вітаміну Е; достаток цих речовин в організмі дуже важливий для активних метаболічних процесів.

Гострий перець. Один з кращих продуктів для спалювання жиру з доведеним ефектом. Капсаїцин в гострому перці знижує апетит і прискорює обмін речовин. Спробуйте зробити свої страви гостріше, щоб прискорити танення жирів.

Яблуко. У них багато води і клітковини, що розбухає в травному тракті. Вживання яблук швидко дарує відчуття насичення вас і робить його тривалим. Для додаткової дози клітковини з’їдайте яблука разом зі шкіркою.

Яйця. Вони ідеально підходять для спалювання жиру – яйця низькокалорійні, містять багато білка та інших важливих поживних речовин, що підтримують виробництво енергії. Якщо хочете схуднути, з’їдайте щодня одне-два варених яйця.

Горіх. Вони містять білок, клітковину і корисні жири – це кращий природний комплекс для забезпечення ефекту жироспалювання.