Вживання цих напоїв допомагає нормалізувати тиск. Серед найбільш корисних – каркаде, несолоний томатний сік, гранатовий сік.

Майже чверть дорослого населення всього світу у віці старше 40 років страждає від проблем з підвищеним тиском. Дієтологи назвали напої, які можуть бути дуже корисними для людей з гіпертонією.

Зокрема, до списку кращих напоїв увійшли:

Каркаде. У ньому міститься висока концентрація речовин антоціанів, які благотворно впливають на стінки судин і допомагають знижувати тиск.

Гранатовий сік. За словами фахівців, його споживання допомагає знижувати систолічний (верхній) показник артеріального тиску. Зокрема, такий ефект дає щоденне вживання гранатового соку в кількості 150 мл.

Несолоний томатний сік. Його питво захищає судини від запалення завдяки насиченості соку антиоксидантом лікопіном. Крім того, томатний сік перешкоджає утворенню тромбів.

Зелений чай. Згідно з даними дослідження, проведеного в Единбурзі, регулярне вживання зеленого чаю протягом двох тижнів може посприяти зниженню кров’яного тиску.

Буряковий сік. Такий сік не вживається в чистому вигляді, його необхідно розводити водою. Для нормалізації тиску корисно вживати по 2 чашки розведеного бурякового соку в день.

Джерело: МедікФорум