Експерти з Німеччини назвали 6 ознак порушення гормонального балансу у жінок. Фахівці відзначають, якщо зазначені симптоми проявилися, необхідно звернутися до гінеколога і отримати консультацію.

Першою ознакою експерти назвали перепади настрою. Нерідко через порушення гормонального балансу у жінок емоції змінюються на протилежні дуже швидко. Найчастіше мова йде про злість і агресію. Проте, говорити про проблеми можна тільки при регулярному прояві симптому.

Другим у списку виявився підвищений апетит. При порушеннях в роботі організму представниці прекрасної статі починають більше вживати їжі, а відчуття голоду приходить швидше. Це призводить до набору маси тіла, але іноді зайві кілограми з’являються без збільшення раціону, і це є третьою ознакою.

На проблеми може вказати і зниження лібідо. Саме гормони відповідають за сексуальний потяг, і їх неправильна робота порушує природний процес. Жінки при відмові від інтимної близькості можуть посилатися на незадовільне самопочуття, але причина може критися в гормональному порушенні.

Ще однією ознакою є порушення сну. Якщо без видимих причин нічний відпочинок утруднюється, потрібно звернутися до лікаря. Це ж потрібно зробити, якщо жінку переслідує хронічна втома.