Зробити шкіру і тіло молодше хронологічного віку можна природним шляхом – пити достатньо води, уникати куріння, підтримувати здорову вагу. Фахівці назвали п’ять таких способів, пише Times Now.

Пити воду. Якщо вам хочеться мати більш молоду, пружну, гладку шкіру, дуже важливо пити достатньо води. Зволоження покращує еластичність шкіри, запобігає появі глибоких зморшок.

“Питна вода – ідеальний помічник у безперебійному функціонуванні організму, її пиття забезпечує детоксикацію, завдяки якій тіло залишається молодим всередині”, – розповіли експерти.

Уникати куріння. Куріння може збільшити ризик таких захворювань, як рак легенів і порожнини рота, привести до того, що тіло буде відчувати себе старшим. Крім того, куріння сприяє передчасному в’яненню шкіри, втраті здорового кольору і витонченню, – все це здатне зробити людину старше хронологічного віку в очах оточуючих.

Читайте також:  Лікар розповів, хто частіше хворіє на хворобу Альцгеймера, — чоловіки чи жінки

Здорова вага. Нормальний ІМТ (індекс маси тіла) надзвичайно важливий, щоб відчувати, виглядати і бути молодше своїх біологічних років. Ожиріння або надмірна вага можуть бути факторами ризику для багатьох захворювань, через які організм в’яне завчасно,-гіпертонії, діабету.

Регулярні вправи. Вони зміцнюють м’язи, – втрата м’язової маси є одним з маркерів старіння. За словами Френка Фріша, доктора філософії, директора з кінезіології в університеті Чепмена, «фізичні вправи мають неймовірний вплив на психічне і фізичне здоров’я, можуть допомогти тілу залишатися молодше, незалежно від того, який у людини хронологічний вік».

Підтримка розуму. Контроль стресу і соціальна активність, за словами наукових фахівців, допомагають зберігати розум в тонусі, що дуже важливо для довгого збереження здоров’я.

Читайте також:  П'ять яскравих ознак цукрового діабету, які виявляються вранці

«Підвищення усвідомленості за допомогою медитації, більше часу наодинці з природою і самим собою, а також спілкування з позитивними людьми навколо вас можуть допомогти бути молодшими», – підкреслили експерти.