Деяким в житті доводиться боротися за те, щоб збалансувати поганий холестерин з хорошим холестерином. Нездатність знизити рівень шкідливого холестерину також може призвести до підвищеного ризику інсультів, серцевих захворювань і серцевих нападів.

Чим менше у людини поганого холестерину, тим краще, і навпаки для хорошого холестерину, пише Express.

«Вживання трьох-чотирьох яєць на тиждень має бути нормальним, але поговоріть зі своїм лікарем про те, що краще для вас», — кажуть експерти Heart UK.

Хоча тим, у кого високий рівень холестерину, слід бути обережніше з яйцями, вони мають багато переваг. Що робити, якщо, наприклад, людина хоче підтримувати здоровий рівень холестерину, але любить яйця? Яйця, хоча і багаті білком, також містять багато холестерину, що для деяких представляє проблему.

Читайте також:  Лікар пояснив, чи приносить користь відмова від борошна та хліба

Яйця не заборонені, але їх слід вживати в помірних кількостях.

Яйця з низьким вмістом жиру, багаті білком і містять вітаміни D, B, B12 і фолієву кислоту. Яйця можна використовувати в різних стравах, як солоних, так і солодких.

Коли справа доходить до холестерину, є деякі продукти, які можуть допомогти знизити рівень ЛПНЩ і підвищити рівень холестерину ЛПВЩ. Якщо людина хоче знизити рівень холестерину, для цієї мети ідеально підходять продукти з високим вмістом стеролів і станолов.