У кожного другого протягом життя розвинеться рак-вражаючий прогноз. Однак хороша новина полягає в тому, що 38 відсотків випадків раку можна запобігти. Відмова від певної практики при розігріві їжі також може знизити ризик.

Те, як ми їмо, сильно змінилося за останні кілька десятиліть. Відмовившись від свіжих продуктів, британці отримують близько 40 відсотків своєї щоденної калорійності з перероблених продуктів, пише Express. Ще одна річ, яка змінилася, – це те, як ми зберігаємо та купуємо продукти.

Загорнутий в пластик, використання синтетичного матеріалу в якості контейнера для розігріву їжі може збільшити ризик розвитку раку, згідно з даними Breastcancer.

Благодійна організація пояснює, що якщо ви нагріваєте пластик, він може виділяти хімічні речовини. Основна проблема полягає в тому, що ці хімічні речовини можуть потрапити у вашу їжу та напої.

Одна шкідлива хімічна речовина, що викликає особливе занепокоєння, називається бісфенол А (BPA).

«Дослідження переконливо свідчать про те, що при певних рівнях впливу деякі хімічні речовини в цих продуктах, такі як бісфенол А (BPA), можуть викликати рак у людей».

BPA можна знайти в різних пластикових виробах, починаючи від контейнерів для зберігання продуктів і закінчуючи блискучою стороною ваших паперових чеків. BPA є екологічним естрогеном, і його естрогеноподібна активність робить його руйнівником гормонів, пояснює благодійна організація.

“Гормональні руйнівники можуть впливати на те, як естроген та інші гормони діють в організмі, блокуючи їх або імітуючи їх, що порушує гормональний баланс організму. Оскільки естроген може сприяти розвитку та зростанню раку молочної залози, позитивного до гормональних рецепторів, багато жінок вважають за краще обмежувати вплив цих хімічних речовин, які можуть діяти як естроген”.