Одним з кращих натуральних засобів, що сприяють нормалізації рівня цукру в крові, є крупа булгур – її ефект вчені пояснюють поєднанням великої кількості клітковини і фітонутрієнтів.

Високий вміст цукру в крові загрожує здоров’ю небезпечними порушеннями, включаючи пошкодження кровоносних судин, погіршення роботи серця і нирок. У той же час вживання здорової і корисної їжі може посприяти нормалізації його рівня і захистити від подібних проблем.

Деякі продукти в цьому плані можна вважати ідеальними-вони не тільки допомагають домогтися нормального вмісту цукру в крові, але також проявляють багато інших оздоровчих властивостей. Одним з таких продуктів вчені вважають крупу булгур, повідомляє медичний сайт HealthLine.

Читайте також:  Жінок попередили про несподівану причину відчуття туману в голові

“Булгур-це цільне зерно з мінімальною обробкою, дуже багате харчовими волокнами, позитивно впливають на здоров’я серця, втрату ваги, контроль рівня цукру в крові. Кілька досліджень продемонстрували здатність цільнозернових продуктів покращувати загальну чутливість організму до інсуліну”, – заявили його експерти.

За їх словами, завдяки великій кількості волокон булгур сприяє зростанню корисних кишкових бактерій, що виробляють коротколанцюгові жирні кислоти, які підтримують здоров’я кишечника і правильну травну функцію. Завдяки цій особливості знижується загальна кількість енергії, що поглинається з їжі-таким чином, крупа перешкоджає сплескам рівня глюкози в крові.

До того ж булгур може вважатися ідеальною крупою для підтримки здорового функціонування серця – він містить вражаючу кількість мінералів, позитивно впливають на стан серцевого м’яза. Лікарі рекомендують вибирати крупу з великим зерном, що вимагає довгої варіння.

Читайте також:  Дерматолог розповів чому з'являються зморшки і як захистити шкіру