Лікарі-гастроентерологи розповіли про правила харчування, яких необхідно дотримуватися для нормальної роботи кишечника. Головним компонентом дієти, що відповідає за здоров’я життєво важливого органу, названа клітковина.

Щоб кишечник нормально функціонував, його слід очищати від токсинів. Для цього лікарі-гастроентерологи рекомендують дотримуватися особливої дієти.

Експерти радять стежити за тим, щоб токсини не накопичувалися в організмі. Для цього вони рекомендують вживати в їжу рослинну клітковину, як дієвий спосіб, що допомагає виведенню шлаків природним шляхом.

При вживанні рослинної клітковини та її взаємодії з соком шлунково-кишкового тракту, а також мікрофлори кишечника, формуються харчові волокна. Вони є невід’ємною складовою розвитку нормальної мікробіоти кишечника.

Читайте також:  Хірург назвав захворювання, що викликають набряклість

Крупа, висівки, листові салати, овочі і фрукти можуть стати хорошим рішенням для профілактики розвитку такого небезпечного захворювання, як рак кишечника.

Ці продукти допоможуть стабільно і якісно очищати організм від накопичених шлаків і токсинів, виводячи їх природним шляхом. За словами експертів, це є найкращим способом оздоровити своє тіло, не вдаючись до неперевірених, а іноді і небезпечних, народних методів.

Раніше експерти повідомили про 5 продуктів, які можуть не принести очікуваної користі.