Група наукових фахівців з Жіночої клініки Брігхема (США) розробила універсальну дієту, здатну забезпечити людині довголіття. Вчені прийшли до висновку про те, що тривалість життя залежить від кількості споживаних вуглеводів, про це розповів журнал The Lancet.

«Раціон з правильним дозуванням надходять в організм вуглеводів, допомагає продовжити життя», – заявили розробники «дієти довголіття».

У своїх дослідженнях вчені використовували дані восьми досліджень за участю в них більше 432 тисяч чоловік. Проаналізувавши їх, фахівці встановили: схильність до довголіття демонстрували люди, чий денний раціон на 50 відсотків (не більше і не менше) складався з вуглеводів.

Вуглеводи – це органічні речовини, що містяться в таких продуктах, як хліб, крупи, овочі, фрукти, макарони і так далі. Для організму вуглеводи служать головним джерелом енергії.

Дослідження продемонструвало, що люди, в щоденному раціоні яких вуглеводи становили 70 відсотків і вище, або 40 відсотків і менше, були схильні до більш суттєвого ризику ранньої смертності (в порівнянні з людьми, у яких становили вуглеводи рівно половину). Але найбільшому ризику померти передчасно, за словами вчених, піддавалися ті, хто майже повністю відмовлявся від споживання вуглеводних продуктів, віддаючи перевагу білковій або жирній їжі.

Джерело: МедікФорум