Гарне тренування – запорука здоров’я. Але не менш важливо харчування, особливо після фізичних вправ. Експерти попереджають, що є один напій, який приносить більше шкоди, ніж користі, і при цьому дуже любимо багатьма.

Йдеться про смузі. Важливо пам’ятати, що у них може бути різний склад, і не кожен напій запропонує все необхідне організму після тренування.

“Смузі багаті вітамінами і мінералами, але це майже єдина їхня перевага. У них мало клітковини, немає білка і складних вуглеводів”, – розповідає фітнес-інструктор, дієтолог Карлі Джеймс.

Дієтологиня Крістін Гіллеспі зазначає, що перекушування після тренування повинні містити безліч макроелементів, включаючи білок, клітковину і корисні жири, а не тільки вуглеводи.

Читайте також:  Як впізнати людину з біполярним розладом: пояснює лікар

“Багато смузі незбалансовані. Вони містять багато вуглеводів і цукру, а інші макроелементи майже відсутні”, – пояснює вона.

Хоча смузі містять натуральний цукор, вживання будь-яких солодких напоїв після тренування може знизити рівень енергії. Якщо ви не можете обійтися без смузі після фізичних вправ, віддавайте перевагу низькокалорійним варіантам з великою кількістю білка.