Канадське медіа-видання Presse Sante у своїй публікації заявляє, що медики виявили 12 неочевидних причин, що провокують значну концентрацію холестерину в крові. Даний негативний момент можливий, навіть якщо людина веде здоровий спосіб життя.

Якщо аналізи вказують на високий вміст холестерину в кровотоці, то необхідно переглянути свої звички і харчові переваги. Слід вивести з раціону продукти, що збільшують присутність в крові шкідливого компонента.

Першою причиною є генетична схильність до високого рівня холестерину. По-друге, багато хто дотримується модної кето-дієти, віддаючи перевагу рослинній їжі і пісним сортам м’яса. Третьою причиною є вживання продуктів з трансжирами, що містяться в ковбасі і молоці. По-четверте, багато дотримуються дієти при мінімальних фізичних навантаженнях.

Читайте також:  Яйця містять триптофан, який допомагає витримати стрес

П’ятою причиною є харчування поза домом, так як фастфуд шкідливий для організму. Наступною причиною визнають заняття не тими видами спорту. Рекомендуються плавання, танці, аеробіка і велосипедна їзда. Сьомою причиною є прийом стероїдних засобів, що підвищують рівень холестерину в крові. Далі слід алкоголь, що викликає надлишок в крові шкідливого компонента.

Дев’ятою причиною є зневажливе ставлення до прийому статинів. Слідом за цим медики вказують на необхідність заміни статинів внаслідок непереносимості на інгібітор PCSK9.

Одинадцятою причиною є швидке очікування результатів після переходу на здоровий спосіб життя. Потрібно почекати, поки організм зреагує на нього. Дванадцятою причиною є прийом ліків для зниження рівня холестерину, нехтування збалансованим харчуванням і спортивними заняттями.

Читайте також:  Чому для підтримки гарного здоров'я важливо бути оптимістом