Осіння пора року зазвичай супроводжується меланхолією та нудьгою, проте впоратися з пригніченим станом можна. Профільні експерти назвали продукти харчування для боротьби із сезонною депресією.

Насамперед фахівці рекомендували звернути увагу на сезонні овочі та фрукти, які багаті на корисні речовини, мікроелементи та вітаміни. Серед них варто виділити моркву, яблука, хурму, апельсини, лимони, болгарський перець, шпинат, ріпу та капусту. Ці продукти допоможуть покращити фізичне та стабілізувати емоційне здоров’я.

Далі йде риба. За версією японських учених, люди, які часто вживають даний продукт, менше за інших схильні до депресії. Найкраще для боротьби з осінньою нудьгою підійде оселедець, горбуша, скумбрія, форель, палтус, лосось. Вони містять велику кількість корисних кислот омега-3, а вони дуже якісний і потужний антидепресант.

Не менш корисний сир. У ньому міститься велика кількість амінокислот, що сприяють виробленню дофамінів. Сир – не просто смачний та корисний продукт. Він допомагає підвищити стресостійкість, покращити пам’ять та уважність. Замикає список гіркий шоколад. Цей продукт сприяє виробленню ендорфінів, які відомі як гормони щастя. Таке харчування особливо корисне восени року. До того ж сир зовсім не шкодить фігурі.