Ознаки проблем із печінкою, що виникають у зв’язку із вживанням алкоголю, «можуть виявлятися по всьому тілу», попереджають лікарі.

Одним із наслідків «дружби» з алкоголем є жирова хвороба печінки – органу, відповідального за розщеплення спиртного та його виведення з організму. Цей процес може серйозно зашкодити печінку, оскільки виробляються шкідливі речовини. Також переробка алкоголю печінкою призводить до накопичення жиру в ній.

Симптоми проблем у її стані можуть проявлятися по всьому тілу, повідомила медсестра Джилліан Мей, якій були названі ознаки пошкодження печінки, що почалося, через вживання алкоголю.

«Більшість алкоголю, який ви п’єте, розщеплюється печінкою. Коли її робота порушується, симптомами можуть бути часті головний біль, печія, втрата ваги без видимих ​​причин», – цитує медпрацівницю Express Health.

Крім того, додала вона, постраждалі люди можуть відчувати деякі зміни в животі: можлива поява таких симптомів, як нудота, блювання, гази, діарея.

Також у разі пошкодження печінки організм перестає нормально перетравлювати їжу, фільтрувати токсини. Це, у свою чергу, позначається на стільці, який стає занадто жирним та липким, змінює колір. До того ж разом із сечею він може набувати різко вираженого неприємного запаху.