Доктор Грег Поттер розповів про шкідливі звички, які можуть збити біологічний годинник людини. Подібні порушення, своєю чергою, можуть спровокувати виникнення хронічних захворювань.

Грег Поттер є експертом у сфері сну та харчування. Він заявив, що з появою електрики людина може бути активною не лише вдень, а й уночі. Батьки обходилися без нього і жили в гармонії з природою. Результати досліджень показали, що якщо людина не може синхронізуватися зі своїм біологічним годинником, то у нього зростають шанси отримати будь-які захворювання.

Однією із шкідливих звичок є мала кількість часу, проведене на свіжому повітрі. Хороший відпочинок на вулиці сприяє зниженню стресу та покращенню психічного здоров’я. Другою причиною стає неправильне світло в будинку. Лікар пояснив, що верхнє світло — це «лютий ворог» і потрібно постаратися вимикати його за дві-три години до сну.

Наступною шкідливою звичкою, що впливає на біологічний годинник, є переїдання. А останньою – малорухливий спосіб життя. Фізична активність допомагає біологічному годиннику йти правильно.