Дієтолог Маргарита Корольова повідомила, що вживання «деяких овочів» на регулярній основі допомагає досягти бездоганної роботи організму.

Дієтолог Маргарита Корольова розповіла в інтерв’ю, що детоксикації чи очищення організм починає потребувати, коли людина зловживає алкоголем, їсть багато обробленої, низькоякісної їжі чи фастфуду. У цьому випадку відбувається накопичення потенційно небезпечних речовин, що виділяються під час переробки тілом спиртних напоїв та хворих продуктів.

«Запобігти негативному впливу цих факторів на здоров’я допомагає система природної детоксикації організму», – сказала Маргарита Корольова.

Для більш інтенсивного очищення лікар порадила регулярно вживати хрестоцвіті овочі – у вигляді броколі, цвітної капусти, білокачанної капусти, шпинату та інших. Окремо дієтолог виділила користь для детоксикації організму від поїдання крес-салату. У ньому є багато сірки, що входить до складу ферменту печінки глутатіону. Саме від стану та роботи печінки визначальною мірою залежить здатність організму очищатися від шкідливих компонентів, резюмувала експерт.

Читайте також:  2 фруктові напої, які допомагають знизити тиск - "багаті калієм"

Увійшли до списку кращих продуктів для природної детоксикації організму також цибуля та часник. За словами Корольової, ці овочі є природними антибіотиками, здатними боротися із запальними процесами у шлунково-кишковому тракті.