ГоловнаНовини Здоров'яЕксперти назвали три найбільш корисних сніданки

Експерти назвали три найбільш корисних сніданки

Експерти дослідницького центру “Здорове харчування” назвали три найкорисніших сніданки. Представник Зінаїда Медведєва розповіла про кожне більш детально.

вівсянка поживний сніданок

Перше місце в списку займає вівсяна каша. Це традиційний сніданок англійців і Шерлока Холмса. Вівсяна каша містить корисні речовини-бета-глюкани. Експерт пояснила, що цей підвид клітковини підтримує відчуття насичення. Завдяки вівсянці людина не зірветься на шкідливі перекуси до наступного прийому їжі.

Радять готувати страву на воді і заправляти рослинною олією. Краще не купувати готовий продукт, так як там багато зайвих добавок. Зінаїда Медведєва рекомендує чергувати вранці каші з різних круп і робити харчування більш різноманітним.

Читайте також:  Лікарі розповіли, як потрібно провітрювати квартиру

На другому місці опинилися фрукти. Багато хто вважає, що це неповноцінна їжа. Однак фрукти допомагають підтримувати стабільну вагу, вони багаті на вітаміни. Краще вживати яблука і груші, які містять клітковину.

Білковий сніданок опинився в рейтингу найкорисніших. Можна приготувати блюдо з яєць, риби, сочевиці. Такий сніданок насичує організм і збагачує корисними вітамінами. Важливо не пропускати перший прийом їжі для гарного самопочуття і здоров’я. Корисний сніданок нормалізує обмін речовин і сприяє схудненню.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News