Експерти дослідницького центру “Здорове харчування” назвали три найкорисніших сніданки. Представник Зінаїда Медведєва розповіла про кожне більш детально.

Перше місце в списку займає вівсяна каша. Це традиційний сніданок англійців і Шерлока Холмса. Вівсяна каша містить корисні речовини-бета-глюкани. Експерт пояснила, що цей підвид клітковини підтримує відчуття насичення. Завдяки вівсянці людина не зірветься на шкідливі перекуси до наступного прийому їжі.

Радять готувати страву на воді і заправляти рослинною олією. Краще не купувати готовий продукт, так як там багато зайвих добавок. Зінаїда Медведєва рекомендує чергувати вранці каші з різних круп і робити харчування більш різноманітним.

На другому місці опинилися фрукти. Багато хто вважає, що це неповноцінна їжа. Однак фрукти допомагають підтримувати стабільну вагу, вони багаті на вітаміни. Краще вживати яблука і груші, які містять клітковину.

Білковий сніданок опинився в рейтингу найкорисніших. Можна приготувати блюдо з яєць, риби, сочевиці. Такий сніданок насичує організм і збагачує корисними вітамінами. Важливо не пропускати перший прийом їжі для гарного самопочуття і здоров’я. Корисний сніданок нормалізує обмін речовин і сприяє схудненню.